Budynek i plac zabaw

Zadania wychowawcze i edukacyjne realizowane są w parterowym wygodnym budynku dostosowanym do  potrzeb dzieci mieszczącym  się w Wolborzu przy ulicy 1 Maja 33.

Do dyspozycji Państwa dzieci oddajemy sale dydaktyczne, które spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa, są pięknie wyposażone i dostosowane do potrzeb Maluchów.

Plac zabaw schowany wewnątrz posesji jest cichy, bezpieczny, odizolowany od hałasów i zanieczyszczeń ulicy.

Przedszkole jest położone w centrum miasta. Pobliski park zachęca do spacerów i obserwacji przyrody.

Budynek

Budynek przedszkolny posiada odpowiednie warunki do zapewnienia bezpieczeństwa i najlepszego rozwoju dzieci.

·         Duże, przestrzenne, słoneczne sale, zapewniające stały dostęp światła słonecznego

·         Nowoczesne sale stworzone z myślą o zaspokojeniu potrzeb każdego dziecka

·         Łazienki dostosowane do dzieci,

·         Budynek spełniający wszelkie wymagania Sanepidu, BHP i Przeciwpożarowe